Арда приема Крумовград в двубой от втория кръг на Първа лига. Срещата на "Арена Арда" в Кърджали започва в 19:00 часа.

Днешните домакини ще се стремят да спечелят първи точки през новия сезон в първенството. Воденият от Александър Тунчев отбор загуби с 0:1 в гостуването на Локомотив Пловдив на старта на шампионата. Нападателят Тонислав Йорданов бе изгонен в края на първото полувреме и сега ще пропусне днешния двубой.

Крумовград изпрати един исторически сезон, завършвайки в челната шестица, а настоящият започна по отличен начин с победа над Славия. Още в 11-ата минута Божидар Кацаров изведе своя тим. До края на първата част преднината с лекота можеше да бъде удвоена, но и заличена след скандален пропуск от страна на Тони Тасев от отбора на гостите. Резултатът до края на мача се запази, въпреки червения картон на капитана Кацаров в 65-ата минута.