ПАОК с Кирил Десподов в състава си спечели домакинството си на Борац Баня Лука с 3:2 в първи мач от сблъсъка им от втория предварителен кръг на Шампионска лига. Капитанът на националния ни отбор започна срещата като титуляр и се отчете с асистенция за третия решителен гол на своя тим.

Константинос Коулиеаракис откри за гърците в 17', но пет минути по-късно Себастиан Ерера изравни за босненците след точно изпълнена дузпа. Отново Коулиеракис даде аванс на гранда от Солун, но в самия край на полувремето гостите отново изравниха, този път след гол на Енвер Куласин.

Уилям Троос-Еконг оформи крайния резултата в 51' след голово подаване на бившия играч на ЦСКА и Лудогорец. Десподов остана на терена до 69', когато бе заменен.

Реваншът в Босна и Херцеговина е насрочен за 31.07.