Треньорът на Левски Станислав Генчев заяви след победата на отбора си над Септември (София), че тимът все още е далеч от това, което той иска да вижда от тактическа гледна точка.

Левски победи Септември (София) с 5:0 в контролен мач, който се изигра на стадион "Виваком Арена-Георги Аспарухов“.

"От резултата съм много доволен - коментира още пред Левски ТВ наставникът на "сините“. - Истината е, че очаквах да се представим по-добре чисто тактически, въпреки старанието на футболистите. Доста далеч сме от това, което искам да виждам.

И миналия път казах, че всеки мач трябва да бъдем по-добри. Сега има напредък в отбелязването на головете, но имаше доста пропуски и доста атаки, които можехме да развием по-добре. Хареса ми старанието на играчите, защото всички покриха избяганите километри, които поставихме за цел. Това е важно и ще им бъде от помощ“.

Генчев разкри, че постепенно ще започне избистрянето на титулярния състав, като част от играчите ще получават повече игрови минути в следващите контроли.

"Всеки ще получи шанс, но имаме играчи, които трябва все повече да се доближават до 90 минути", обяви специалистът.