Лудогорец спечели втора победа в контролните си срещи в Австрия, след като днес надделя над Слован (Братислава) с 1:0. Победният гол реализира Ивайло Чочев в 59-ата минута.

Преди три дни "орлите" разгромиха словенския Приморие (Айдовчина) с 5:0. Но както тогава, така и сега групата на разградчани беше доста скромна. Новото попълнение от Швеция Едвин Куртулуш не взе участие в мача, но също така не игра и Дерой Дуарте, също нов играч.

Състав на Лудогорец: Серджио Падт, Георги Терзиев, Оливие Вердон, Дени Групер, Аслак Фон Витри, Педро Нареси, Ивайло Чочев, Тодор Неделев, Руан Круз, Рик Джонатан, Кайо Видал второ полувреме: Хендрик Бонман, Ноа Сонко-Сундберг, Диниш Алмейда, Антон Недялков, Франсиско Гомес-Сон, Методий Стефанов, Елисей Съров, Матиас Тисера, Бърнард Текпетей, Спас Делев, Раи Насименто