Ивана Янкулова от Левски-Триадица спечели многобоя при ДМВ на Държавно първенство категория "А"

Със съчетанията с обръч и топка завърши индивидуалния многобой на Държавното първенство категория "А". В продължение на два дни в битка за отличия се впуснаха 92 гимнастички от цялата страна във възраст девойки младша възраст.

Ивана Янкулова от Левски-Триадица показа стабилна игра и в двата дни и с общ актив от 99.875 (25.200 на обръч, 24.850 на топка, 25.250 на бухалки и 24.575 на лента) закономерно спечели златния медал в многобоя при ДМВ. С грацията работи Мирослава Батаклиева.

Със сребърния медал се окичи Дарис Томчева от КХГ София Спорт-2017, която събра общ актив от 99.250 (25.225 на обръч, 23.450 на топка, 25.775 на бухалки и 24.800 на лента). Личен треньор на Томчева е Ева Цонева.

С бронза се поздрави от Рая Иванова Академик със сбор от 97.875 (25.100 на обръч, 24.475 на топка, 25.500 на бухалки и 22.800 на лента). Треньор на грацията е Кристина Ташева.

Главен съдия на турнира е Невяна Владинова, а заместник главен съдия е Мария Гатева. Главен секретар на надпреварата е Ели Докузанова, а неин помощник Вили Спасова.