Мегадербито на сръбския баскетбол между тимовете на Партизан и Цървена звезда беше прекратено при резултат 57:45 точки за "гробарите" в третата четвърт. Те са домакини на втората среща от финалния плейоф за титлата на западната ни съседка.

Първият двубой завърши 89:88 точки за "звездашите".

Днес Партизан спечелиха първите две части, а в третата водеха с 9:2 точки преди фенове в препълнената "Београдска арена" да започнат да хвърлят предмети към играчите на Звезда.

Баскетболистите на гостуващия отбор напуснаха залата, а след хвърлянето на предмети, феновете започнаха да сипят обиди към семейството на Небойша Чович, който е президент на "звездашите".

След повече от 40 минути чакане, беше решено двубоят да бъде подновен в утрешния ден от 7:55 минута на третата част.