Полузащитникът на Манчестър Юнайтед - Мейсън Маунт сподели в социалните мрежи емоциите си след дебютния си гол за тима. 25-годишният англичанин се разписа в мача срещу Брентфорд (1:1) от 30-ия кръг на английската Висша лига. Маунт откри резултата в 90+6-ата минута, но "червените дяволи" изпуснаха победата три минути по-късно.

"Смесени чувства, но съм горд да празнувам първия си гол в този клуб! Ще продължим да работим, за да завършим сезона на високо ниво. Благодаря ви за подкрепата", написа Маунт в официалния си профил в Instagram.

Футболистът има 14 участия във всички турнири през този сезон, като отбеляза един гол и направи една асистенция. Миналото лято Манчестър Юнайтед плати на Челси около 65 милиона евро за него.