Грузия посреща Гърция в квалификационен плейоф за Европейското първенство това лято. Срещата на "Борис Пайчадзе Динамо Арена" в Тбилиси започва в 19:00 часа.

Днешните домакини победиха в четвъртък на този терен Люксембург с 2:0 безпроблемно, но за това спомогна изгонването на Максим Шанот в 56-та минута, като преди това футболистите на "Великото херцогство" стояха доста стабилно на терена.

Междувременно Гърция се изправи срещу Казахстан в Атина. Много по-лесно от очакваното южните ни съседи се справиха със своя противник, като след четвърт час имаха комфортен аванс от два гола, а на почивката резултатът вече беше 4:0. През втората част гърците успяха дори да спестят и сили, а с автогол на противника бе оформено и крайното 5:0.