Монтана надигра Раковски - 1964 с 3:1 гейма (25:16, 23:25, 25:17, 25:15) в 20-ия кръг на Суперлигата. Клубът от Северозапада се изкачи на четвъртата позиция с 36 точки (12 победи, 8 загуби), измествайки ЦСКА, който вече е 5-и с 35 точки и същия баланс. Севлиевци са 12-и с 3 точки (един успех и 19 поражения).

В следващия кръг Монтана се изправя срещу Добруджа 07 на 13 март (сряда). Раковски излиза срещу Хебър.

За Най-полезен играч бе отличен Георги Елчинов.

Най-резултатен бе Бруно Рубо с 22 точки (3 аса, 3 блокади), 16 точки записа Павел Душков (две блокади). Георги Елчинов се отчете с 13 точки (два аса, една блокада). От съперника Боян Христов завърши с 13 точки (3 аса, една блокада), 12 точки добави Велко Ботев. С 11 точки е Дейвид Барутов (един ас).