Черно море завърши наравно 1:1 срещу Спартак (Кострома) в третата си контролна среща от лагера в Турция. За "моряците“ точен бе Атанас Илиев в 26-ата минута. Руският третодивизионен тим изравни в 54-ата минута. Двубоят се игра в две полувремена по 30 минути.

"Моряците" започнаха силно срещата, но до средата на полувремето не успяха да завършат по най-добрия начин своите атаки.

В 18-ата минута Ники Златев и Борис Стойков направиха двойно подаване по десния фланг, като последният напредна към пенала и пусна успореден пас към Атанас Илиев, който стреля с левия крак, но вратаря на руснаците успя да спаси.

В 26-ата минута Пабло Гарсия центрира в наказателното поле, където Атанас Илиев с глава реализира за 1:0.

Кристо Яначков замени Даниел Димов на почивката, а Денислав Стойчев замени Христоян Славков на вратата на "моряците“. В 54-ата минута руският тим изравни с удар от дистанция чрез Александър Сирасхов.

Втората за деня контрола ще се проведе от 15:00 часа местно време (14:00 часа българско) отново на терените на "Голд Сити“.