Лудогорец постигна трета победа в контролите по време на зимния си подготвителен лагер в турския курорт Белек.

На терена на комплекс "Корнелия Даймънд“ в турския курорт избраниците на треньора Георги Дерменджиев победиха в четвъртата си проверка чешкия Сигма Оломоуц.

С гол на ганайския си нападател Бърнард Текпетей в 9-ата минута шампионът на България поведе в резултата.

В 19-ата минута Лукаш Юлиш възстанови равенството.

В 34-ата минута Лудогорец отново излезе напред, като точен бе Квадво Дуа след асистенция на Текпетей.

Крайното 3:1 оформи влезлият като резерва в 77-ата минута на мястото на Кайо Видал – Рик. Той се разписа в 87-ата минута.

Последната контрола на Лудогорец на турска земя ще бъде на 3 февруари (събота) от 17:30 часа, а съперник ще е чешкия Млада Болеслав