Хебър надигра втородивизионния Марица Пловдив с 2:1 в контрола, която се игра на едно от помощните игрища на стадион “Георги Бенковски" в Пазарджик.

Гостите първи стигнаха до гол. В 20-та минута вратарят на домакините изби при центриране, но новото попълнение на "жълто-сините" Димо Бакалов посрещна топката и отблизо отбеляза за 0:1.

В края на първата част домакините изравниха за 1:1 чрез Николас Пенев.

След почивката гол на Станислав Маламов от Марица бе отменен заради засада, а малко по-късно Хебър стигна до второ попадение след грешка от стража на "жълто-сините" и попадение на Ангел Бастунов за 2:1.

Това бе втора проверка за Хебър от зимната подготовка на състава след успеха с 4:1 над Ботев Ихтиман. Марица регистрира първо поражение в предсезонните контроли след победата над Саяна Хасково с 2:0 и равенството 2:2 с Ботев Пловдив.