Ризеспор, с национала Мартин Минчев в редиците си, победи у дома с минималното 1:0 Трабзонспор в мач от 22-ия кръг на турската Суперлига.

Минчев бе резерва за Ризеспор, като се появи на терена в 72-ата минута на мястото на Алтин Зечири.

Домакините стигнаха до победното попадение 6 минути, след като българинът влезе в игра. Голът вкара босненеца Дал Варешанович.

След 10-ата си победа за сезона Ризеспор е на 5-ото място в класирането, на точка зад 4-ия Бешикташ.

Трабзонспор регистрира 7-а загуба, като е на 3-ата позиция, на 20 точки зад заемащите първите две места Фенерабахче и Галатасарай.

В следващия си шампионатен мач, на 28 януари Ризеспор гостува на намиращия се в зоната на изпадащите Карагюмрук.