Божидар Краев записа 85 минути и получи жълт картон при победата на отбора си Уелингтън Финикс над Пърт Глори с 4:3 в мач от 27-ия кръг на австралийската А-Лига. Двубоят се изигра в Сидни.

Българинът започна в стартовия състав на Уелингтън, като в 82-ата минута получи жълт картон, а три минути по-късно бе заменен от Айзък Хюз.

Адам Тагърт даде преднина на тима на Пърт Глори в 7-ата минута, но отборът на Уелингтън Финикс направи пълен обрат до почивката, повеждайки с 2:1 след голове на Коста Барбарусес в 29-ата минута и на Алекс Руфър във втората минута на добавеното време на частта.

Тимът на Пърт Глори възстанови равенството в 50-ата минута чрез Александър Шушняр.

Тим Пейн в 57-ата минута отново даде преднина на Уелингтън Финикс, но в 70-ата минута Джаръд Карлучо изравни.

Отборът на Божидар Краев се добра до пълния успех с втория гол в мача на Барбарусес в 73-ата минута.

Уелингтън Финикс са лидери в класирането с равен актив с отбора на Мелбърн Виктъри.

Пърт Глори е на предпоследното 11-о място.