Мартин Ангелов и отборът му Стоктън Юнивърсити продължават с победите в колежанското първенство на САЩ. Българинът и съотборниците му спечелиха двубоя си срещу Кийн Юнивърсити с 85:80 при гостуването си.

Ангелов започна в стартовата 5-ица и прекара на терена 29 минути. Той записа на сметка и 12 точки, 3 борби, 4 асистенции, 3 откраднати топки и един чадър. При стрелбата си той бе 3/3 от средна дистанция и 2/3 от тройката.

Стоктън Юнивърсити изигра по-добро първо полувреме и на почивката бе с преднина при 48:39. Домакините успяха да се върнат в мача след подновяването на играта, но Ангелов и съотборниците му намериха правилния ритъм за игра и се откъсна с нова преднина от 12 точки.

"Орлите“ са с 10 победи и 5 загуби, а балансът им в конференцията е 6 успеха и две поражения. На 13 януари Ангелов и компания ще са домакини на Ню Джърси Сити Юнивърсити.