Италианският Лубе Чивитанова с Александър Николов в състава си допусна загуба при гостуването си на Аракда Галац в мач от пети кръг на Група "Е" във волейболната Шампионска лига при мъжете.

Лубе отстъпи с 3:2 гейма (21-25, 25-23, 25-20, 16-25, 15-10), допускайки първо поражение в групата след близо два часа игра.

Българският национал Алекс Николов отбеляза 20 точки, а турчинът Адис Лагумджия бе най-резултатен за гостите с 21 точки. За домакините най-полезен беше унгарецът Роланд Гергие с 21 точки.

Лубе остава на първо място във временното класиране с 4 победи и 1 загуба с 13 точки, като италианският тим вече си е гарантирал място на 1/4-финалите. Аркада е на трета позиция с 2 успеха и 3 загуби и ще гони задължителна победа в последния си мач, за да се класира за плейофните срещи преди четвъртфиналите.