Мартин Ангелов и отбора му Стоктън спечелиха първи трофей за сезона в колежанското първенство на САЩ. Те триумфираха на турнира "Дабълтрий Холидей" (Doubletree Holiday), който се организира от Олбрайт Колидж.

Стоктън надигра именно домакините от Олбрайт с 90:70 във финала. Българинът и съотборниците му вече имат 8 победи и 5 загуби от началото на сезона.

Бившият младежки национал бе титуляр за и с добрите си изяви заслужи място в Идеалната петица на състезанието. Във финала срещу Олбрайт сънародникът ни се отчете с 14 точки, две борби, 5 асистенции и една открадната топка за 29 минути на паркета. Ангелов отбеляза 4 от 6-те си стрелби от средна дистанция и бе 2/10 за 3 точки.

Стоктън водеше с 46:41 на почивката и с по-силно второ полувреме стигна до успеха.

В следващия си мач Мартин Ангелов и съотборниците му ще гостуват на университета Монтклеър Стейт.