Валентин Антов бе титуляр и игра 70 минути при домакинската победа на Кремонезе над Модена с 4:0 в мач от 18-ия кръг в италианската Серия "Б“.

Българинът бе титуляр, като бе заменен в 70-ата минута от Алесандро Туя при реззултат 4:0 за Кремонезе, който бе оформен още до 38-ата минута на мача.

Микеле Колоколо в 16-ата минута, Шарл Пикел в 29-ата, Паоло Гильоне в 31-ата и отново Пикел в 38-ата минута вкараха головете за Кремонезе.

Тимът е на 4-ото място в класирането, като записа 9-ия си успех за сезона.

Модена е на 8-ото място, като това е 5-а загуба за отбора за сезона.

В друг мач от кръга Специя, с национала Петко Христов в редиците си, загуби тежко като гост на Читадела с 1:4.

Христов бе титуляр за Специя, като игра цял мач и получи жълт картон в 75-ата минута.

Джузепе Кариеро в 15-ата, Филипо Питарело в 75-ата и 81-ата, и резервата Томи Маистрело в 86-ата минута бяха точни за Читадела.

За Специя голът вкара Лука Моро за 1:1 в 61-ата минута.

За Специя това е 8-а загуба за сезона, като отборът е на 18-а позиция.

Читадела регистрира 9-а победа, като е на 6-ото място.