Гласгоу Рейнджърс спечели с 3:2 срещу Бетис в последния 6-и кръг от груповата фаза в Лига Европа. Двубоят бе на стадион "Мануел Руиз де Лопера" в Севиля.

Сенегалският нападател на гостите Абдала Сима откри в 10-та минута, когато получи пас от нигерийския нападател Сириел Десерс. Защитникът Хуан Миранда изравни в 14-та чрез подаване на стрелеца Борха Иглесиас. Десерс даде нова преднина на шотландците в 20-та минута, благодарение на асистенция от еквадорския халф Хосе Адони Сифуентес ЧаркопаАйосе Перес отново възстанови паритета за домакините, като бе намерен от бившия национал на Испания Иско. Ямаецът Кемар Руфи фиксира крайния резултат в 78-та минута.

Британците приключват група "С" първи с 11 точки за сметка на Бетис, който остава трети с 9 и напролет ще играе в 1/16-финалите от Лигата на конференциите. Спарта Прага също постигна успех, с който не остави шансове на испанците. Чехите събраха 10 точки, завършвайки втори, надигравайки последния Арис.