Гремио с Луис Суарес в състава си спечели гостуването си на Ботафого с 3:4 в мач от 33 кръг на бразилксото футболно първенство.

Бившият нападател на Ливърпул и Барселона бе в основата на успеха за гостите, след като отбеляза късен хеттрик.

Бившият нападател на Челси Диего Коща откри за домакните в 6', но малко след това Евертон Галдино изравни. Ботафого все пак се прибра на почивката с гол аванс след попадението на Жуниор Сантош.

Малко след началото на втората част домакините вкараха и тети гол чрез Марлон Фрейтас.

Малко след това започна и шоуто на бившия национал на Уругвай, който успя да вкара три попадения в 50', 54' и 69'.

Ботафого загуби четвърти пореден мач, но продължава да води в класирането с 59 точки, пред Гремио със същия актив, но по-лоша голова разлика.