Лигата на конференциите се завръща с четвъртия кръг от груповата фаза. Днес ще има 16 срещи. В една от тях е замесен българският шампион Лудогорец, който приема турския Фенербахче.

Първият мач е от 17:30 часа между Астана и Балкани. Домакините от Казахстан са последни в група "С" с 3 точки. Съперниците им имат същия брой, но са трети заради по-добрата си голова разлика. Първи е Виктория Пилзен, а втори - Динамо Загреб.

В 19:45 часа започват нови 8 двубоя. ПАОК, където играе капитанът на националния ни отбор Кирил Десподов посреща Абърдийн. Гърците са първи в група "G" с 9 точки, а шотландците са трети само с една. Бившият играч на Лудогорец Десподов до момента има два гола и една асистенция за новия си клуб.

От 22:00 часа английският Астън Вила домакинства на нидерландския АЗ Алкмаар. Бирмингамци са с 6 точки и делят първата позиция в група "Е" с полския Легия Варшава. Гостите са на последната четвърта позиция с 3 точки и отрицателна голова разлика.