Владина Грошева от клуб "София спорт 2017" спечели надпреварата за многобоя в завършилото Държавно първенство, "Б" категория, което е последното за годината държавно първенство. Победителката събра сбор от 47.350т.

Среброто спечели Сияна Стоянова от клуб "Тракия" Пловдив със сбор от 47.175. Бронзовото отличие в многобоя при жените заслужи Анелия Личева, също от от клуб "Тракия" Пловдив.

Топ осем оформят- на 4-то място Дариа Войнова (Академик), пета - Филипа Мусева(Нюанс НСА), шеста се класира Рая Сръндева (Велбъжд, Кюстендил), седма се нареди Мариела Стоименова (Академик) и топ-осем затваря Ирина Мечкарска (Левски Плюс).

В отборната надпревара златния медал спечели първият отбор на клуб "Тракия" Пловдив, сребърния медал спечели първият отбор на клуб "Академик", а бронзовия завоюва първият отбор на клуб "Левски".

В двата финала при жените - топка и лента златните медали спечели Владина Грошева (София спорт 2017), Сияна Стоянова (Тракия) спечели двата сребърни медала, на топка бронзов медал спечели Дариа Войнова (Академик), а на лента - Анелия Личева (Тракия).