Мегазвездата Неймар отбеляза един от головете на арабския Ал Хилал при успеха с 3:0 над иранския Насажи Мазандаран като гост в среща от група "D" на Шампионска лига на Азия.

Бразилецът се разписа за 2:0 в 58-ата минута след асистенция Насер Ал Даусари. Преди това Александър Митрович беше открил резултата за саудитския гранд с попадение в 18-ата минута.

В 4-ата сърбинът вкара, но голът беше отменен от ВАР поради засада.

Крайното 3:0 оформи Салех Ал Шехри в 3-ата минута на добавеното от съдията време на срещата.

Иранският Насажи игра близо час с човек по-малко, защото директен червен картон получи Амир Мохамад Хушманд в 38-ата минута.

С успеха Ал Хилал се наредиха първи в своята група с актив от 4 точки, с колкото е и вторият Навбахор Наманган от Узбекистан. Насажи Мазандаран са 3-и с 3 точки, а на последното място е индийският Мумбай Сити, който няма спечелена точка до момента.