Унион Берлин загуби по изключително драматичен начин срещу Брага с 2:3 в мач от втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Двубоят бе в група "С" и се изигра на "Олимпиящадион".

В 4-та минута попадение на Робин Госенс бе отменено с ВАР заради засада. Домакините все пак откриха в 30-та минута чрез суринамския нападател Шералдо Бекер след асистенция на чешкия полузащитник Алекс Крал. Бекер бе точен отново в 37-та минута, благодарение на подаване от френския халф Лукас Тузар. Малийският бранител Сику Ниакате намали в 41-та, благодарение на пас от Рикардо Орта. Португалците стигнаха до равенството в 51-та минута, когато Орта за втори път днес намери свой съотборник, в случая Брума, който се разписа. Крайният резултат бе оформен от португалеца Андре Кастро в четвъртата минута от добавеното време след подаване от Брума.

Брага вече има 3 точки, а дебютантът Унион остава с 0.