Лос Анджелис продължава с колебливото си представяне през последните седмици. Отборът, в който играе българският национал Филип Кръстев допусна домакинско поражение с 0:1 от Реал Солт Лейк и остана на четвърто място в Западната конференция от Мейджър Лийг Сокър. Бившият полузащитник на Левски влезе от пейката в 81-та минута.

В предишните си 5 шампионатни мача Лос Анджелис победи само в дербито срещу Лос Анджелис Галакси. Днес съставът на Стив Черундоло създаде повече положения от съперника си, но Карлос Вела и Денис Буанга пропуснаха най-чистите от тях. Гостите стигнаха до успеха с гол на Кристиан Аранго в 72-та минута.

Кръстев се появи на мястото на Илие Санчес, но нямаше време да помогне на отбора си да избегне загубата. Бившият халф на Левски още не е започвал като титуляр, след като се премести в Америка.

В следващия кръг Лос Анджелис ще е домакин на Минесота Юнайтед.