Торино Баскет победи Латина с 87:71 точки (28:20, 23:29, 12:13, 24:9) в първия кръг на баскетболната Серия А2 в Италия.

Добри изяви за Латина имаха българските национали Иван Алипиев и Борислав Младенов. Алипиев остана повече от 28 минути на паркета и завърши с 13 точки, две борби и две асистенции.

Младенов игра 13 минути, но за това време се отчете с 10 точки, 3 борби и една асистенция.

Отборът на българите се държаше много добре на паркета до края на третата четвърт, когато резултатът бе 63:62 за Торино. Гостите изгубиха инициативата в последната четвърт, когато Торино отвори голяма разлика.

Най-резултатен бе Федерико Позер от Баскет Торино, който завърши с 23 точки, а Габриеле Ромео от Латина приключи с 16.