Звездата на българския вицешампион ЦСКА-София - Амос Юга направи силен мач за националния отбор на Централноафриканската република (ЦАР).

Един от капитаните при "червените" се отчете с асистенция при загубата на родината си от Гана с 1:2 в квалификация за Купата на Африканските нации, загубена с 1:2.

Халфът подаде за гола на Луис Мафута в 25-ата минута, с което ЦАР откриха резултата.

Новата звезда на Уест Хем - Мохамед Кудус, който отбеляза хеттрик за Аякс във вратата на Лудогорец при първия мач на тима от плейофите в Лига Европа, изравни с гол в 43-ата минута.

Победата за "черните звезди" добесе Ернест Нуаме, който вкара в 88-ата минута.

С успеха Гана се класира за Купата на Африканските нации. Те спечелиха своята група, приключвайки с актив от 12 точки. Втори са Ангола, които също са на турнира, а ЦАР на Амос Юга приключиха като трети отбор и няма да играят в същинската фаза на турнира.