Тимът на Айнтрахт завърши 1:1 срещу Майнц 05 в среща от втори кръг на германската Бундеслига.

Мачът се игра на "Мева Арена" в Майнц.

Кореецът Джа Сун Лий даде аванс за домакините с гол в 25-ата минута. В средата на втората част гостите останаха с човек по-малко след като нападателят Ансгар Кнауф направи два груби фала, за които получи жълти картони, респективно червен, и остави отбора си с човек по-малко.

Египтянинът Омар Мармуш вкара изравнителното попадение в 1-ата минута на добавеното от съдията време.

За Айнтрахт игра звездата на тима Рандал Коло-Муани, който все още чака трансфер във френския гранд Пари Сен Жермен. Той остана на терена до70-ата минута когато беше заменен от своя сънародник Жуниор Дина Ебимбе.

На тима, воден от Дино Топмьолер му предстои реванш в плейофния кръг на Лига на конференциите срещу българския Левски.

Срещата е в четвъртък от 21:30 часа българско време.

Първият мач в София приключи при резултат 1:1.

Победителят се класира за групите на третия по сила европейски клубен футболен турнир.