Световният шампион с Аржентина Лионел Меси влезе като резерва през второто полувреме и отбеляза дебютното си попадение в американската Мейджър лийг сокър (МЛС) при победата на Интер Маями с 2:0 срещу Ню Йорк Ред Булс.

Нападателят получи възможност да стреля от статично положение в 89-та минута, като ударът му се спря в стената, но атаката не бе приключила. 36-годишният играч подаде на Бенджамин Кремаши, който впоследствие му върна топката пред вратата и Меси се разписа за крайното 2:0.

Това бе 11-и гол за него във всички турнири за Интер Маями след трансфера като свободен агент от ПСЖ. Предишните попадения бяха в Купата на Лигите, където съставът от Флорида триумфира и за US Open Cup.

Парагвайският полузащинтик Диего Гомес отбеляза първото попадение в края на първото полувреме.