Днес отборите на Берое до 15 и до 16 години бяха домакини на връстниците си от Локомотив Пловдив в срещи от 3 кръг на Елитните групи.

Берое U16 загуби двубоя си с 0:2 след попадения през втората част. Двата състава изиграха равностоен мач, но гостите се възползваха от ситуациите си и отбелязаха след бързи атаки. Старозагорци останаха с 3 точки, а в следвашия кръг момчетата на Иван Желев се изправят срещу Септември София. Срещата ще започне в 18:00 часа на 23 август и ще се играе на изкуствен терен.

Берое U15 отстъпи с 0:1 от Локомотив. Гостите вкараха в средата на първото полувреме с удар извън наказателното поле. Берое U15 записа трета загуба, а в следващия кръг излиза срещу Септевмри София. Мачът е от 16:00 часа на 23 август.