Аржентинската суперзвезда на Интер Маями Лионел Меси изигра нов силен мач за своя отбор, след като реализира два гола за победата с 3:1 срещу Орландо Сити. Бившият капитан на Барселона откри резултата още в 7-та минута след отлична асистенция на Робърт Тейлър.

Сесар Араухо изравни 10 минути след това. Йосеф Мартинес даде отново аванс на Интер Маями от дузпа в началото на второто полувреме, а след това асистира за вторя гол на Меси.

Друг бивш футболист на Барселона - Жорди Алба, направи официален дебют за Интер Маями, след като се появи като резерва половин час преди края на срещата. В добавеното време Сесар Араухо вкара нов гол за Орландо, но попадението му беше отменено заради засада.

С успеха Интер Маями се класира за осминафиналите на турнира за Купата на лигата в САЩ.