Вторият в полската Екстракласа Легия Варшава достигна до равенство 2:2 като гост на казахстанския Ордабаси в първата среща между двата отбора от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Папе Мамаду Мбоджи асистира в началото на мача на Вселоволд Садовский, а след това вкара в първите минути на втората част, за да даде аванс на домакините.

Шампионът на Полша от 2021 година успя да изравни резултата чрез Томас Пекхарт и резервата Блаж Крамер.

В друга среща от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите унгарският Дебрецен си тръгва от Армения с минимална преднина от 1:0 от гостуването си на Алашкерт. Отново в Армения местният Арарат и петият в Гърция миналия сезон - Арис завършиха 1:1.

В друга среща от тази фаза шотландският Хибърниън загуби гостуването си в Андора на местния Интер Клуб Ескалдес с 1:2. Реваншите са след седмица.