Карлос Антуна се отличи с две асистенции, с което заслужи наградата за "играч на мача", а Сантяго Хименес вкара първия си гол на "Голд къп" при победата на Мексико над Хаити с 3:1 във втория кръг на груповата фаза на турнира.

След нулевото първо полувреме Хенри Мартин изведе мексиканците напред малко след подновяването на играта. Автогол на Рикардо Аде от Хаити направи задачата на Дюкенс Назон и съотборниците му още по-сложна. Футболистът на ЦСКА - София беше заменен от Дерик Етиен в 72-та минута и малко след това резервата асистира на Донле за гола на Хаити, но Хименес оформи крайния резултат само няколко минути след това.

Победата на Мексико остави тима едноличен лидер в група "В" с пълен актив, Хаити остава втори с три точки, а Катар и Хондурас са с по една на последните две места.