Отборите на Берое и Пирин (Благоевград) завършиха в Стара Загора наравно 1:1 в мач от 34-ия кръг в efbet Лига, плейофи в групата на изпадащите.

Берое поведе в 31-ата минута на двубоя с гол на Васил Василев. Пирин стигна до равенството дълбоко в добавеното време на мача от дузпа, която реализира Даниел Кондраков.

Отборът на Берое приключи мача с девет души, след като в добавеното време в рамките на четири минути Сана Гомеш си изкара два жълти картона.

След второто си поредно равенство и осмо за сезона Берое е на 12-о място в класирането, като има аванс от точка пред 13-ия Пирин. За отбора от Благоевград това е 10-о равенство за сезона.

В следващия кръг, на 5 юни Берое гостува на Хебър, а Пирин приема Спартак (Варна).