Лидерът в efbet Лига ЦСКА-София постигна важен успех при гостуването си Славия.

В мач от 25-ия кръг на първенството "червените“ победиха като гости "белите“ с 2:0.

Мено Кох с глава, след центриране от ъглов удар, в 62-ата минута откри резултата на стадион "Александър Шаламанов“ в столицата. Дюкенс Назон в 67-ата минута с поредния си гол за ЦСКА-София оформи крайното 2:0 за "армейците“. За него това е гол №12 от началото на сезона.

По един гол за двата тима бе отменен след намесата на системата  ВАР.

Най-напред в 35-ата минута бе отменен гол на Галин Иванов заради засада на Ахмед Ахмедов.

В 54-ата минута бе отменено попадение и за ЦСКА-София заради тънка засада на Назон.

За ЦСКА-София това е девето поредно гостуване с победа и 14-и пореден успех. С 20-ата си победа за сезона "червените“ запазиха аванса си от 4 точки на върха в класирането пред шампиона Лудогорец.

Славия регистрира втора поредна загуба и четвърта в последните си пет мача,       като отборът е на седмото място в класирането.