Лидерът в редовния сезон Миньор 2015 също затвори серията си с Хебър с 2-0, но трябваше да мине през продължение, за да измъкне успеха с 84:77.

Баскетболистите на Георги Младенов взеха инициативата още в началните минути. Постепенно те започнаха да трупат аванс и след първата част водеха с 26:16. Миньор 2015 се възползва от пропуските на съперника и продължи да увеличава разликата в своя полза, като на почивката бе напред с 44:29. Хебър обаче не се отказа и след паузата започна да топи пасива си, като преди решителната четвърт изоставаше с 49:56. Тимът стигна и до пълен обрат през последната част, а след серия от размени на водачеството мачът бе пратен в продължение. В него обаче Миньор 2015 отново си върна водачеството и този път не го изпусна до последно.

Георги Бързаков бе в основата на успеха с 29 точки. Георги Дамянов има 18, с 12 е Милен Дудев. За Хебър Герасим Николов се отчете с 21 точки, Денис Петков вкара 18, Станислав Славейков е с 15 и 13 борби, а 11 точки има Боян Тенев.