ЦСКА нанесе четвърта поредна загуба на Балкан -2, побеждавайки го с 85:68 в зала "Триадица“ в София. Двубоят започна оспорвано с няколко обрата в първата част, а след нея "зелените“ измъкнаха минимална преднина за 19:18. Те поддържаха аванс от няколко точки, но преди почивката ЦСКА успя да доведе мача до равенство – 41:41. "Червените“ започнаха второто полувреме със серия от 17-3, а преди последната част водеха с 64:54. На няколко пъти ботевградчани сваляха разликата до 6 точки. ЦСКА обаче им позволи да вкарат само един кош в последните 4 минути и спечели мача.

Димитър Генов бе най-резултатен за ЦСКА с 24 точки, като овладя и 7 борби. С 21 точки завърши Виктор Гергов. По 11 добавиха Даниел Запрянов и Александър Димитров. За Балкан -2 с 24 точки е Илиян Пищиков. Михаил Гавазов имаше 16 точки и 8 борби. По 11 добавиха Александър Гавалюгов (8 асистенции) и Веселин Христов.