Старши треньорът на "Левски“ Станимир Стоилов бе много недоволен от това, че днешната среща срещу "ЦСКА – София“ не се отложи с 24 часа.

“Футбол се игра първите 10-15 минути. Нашият отбор започна така, както очаквах - контролирахме положението. След 15-ата минута нямаше футбол. Омръзна ми да се занимавам със страхливи хора, които да вземат правилни решения в името на футбола. Който и да беше победил, това не е футбол.

Преди срещата теренът беше в перфектно състояние. После заваля. Казах на съдията, че това не е футбол. Исках утре да се изиграе мача. Правим се, че не чуваме. Затова сме на това дередже. Това не е футбол. След като има обилен снеговалеж, е елементарно - прекъсваш мача и се играе след 24 часа. Какво ще стане? Видяхте как играхме първите 10-15 минути и после видяхте какво стана. Вече го казах: първенството ще започне след 10 април. Щом на хората им харесва да играем хокей на лед и снежни топки… Преследваме едно точкогонство“, заяви Стоилов.