Левски загуби с 0:1 четвъртата си проверка от лагера на турска земя. "Сините" допуснаха поражение от Генчлербирлиги, а победния гол дойде от дузпа в 71-ата минута. Радослав Цонев нацели гредата в 38-ата минута след добре изпълнен пряк свободен удар. Двубоят бе изгледан от собственика на "сините" Наско Сираков и новото попълнение на тима Ноа Сундберг, който пристигна днес в лагера на тима.

Първите три двубоя столичани завършиха наравно - 1:1 с полския Гурник (Забже), отново 1:1 с чехите от Бохемианс и 2:2 с лидера в Словения Марибор. Следващата проверка е срещу Динамо (Киев) на 4 февруари.

В друг мач от деня Лудогорец победи грузинския Динамо (Тбилиси) с 1:0. Голмайстор за шампионите стана Стефан Баджи в 69-ата минута.