Спорт: Отборите на Каляри и Фиорентина завършиха наравно при резултат 1:1 в мач от 23-ия кръг на италианската Серия "А“. И двете попадения паднаха през втората част. Жоао Педро откри в 47-ата минута за домакините, а Рикардо Сотил донесе точката за гостите в 75-ата минута.

Двата тима пропуснаха и по една дузпа, а "виолетовите“ играха и с човек по-малко от 64-ата минута, когато с директен червен картон бе изгонен Алваро Одриосола.

Със спечелената една точка Фиорентина заема шестото място в класирането с 36 точки, а Каляри продължава борбата си за оцеляване, като в момента е на 18-ото място със 17 точки от 23 мача.

В неделя се играят още пет мача от този кръг, като вниманието приковава дербито Милан – Ювентус от 21:45 часа.