Левски направи второ поредно равенство по време на зимната си подготовка в Белек, Турция. "Сините“ направиха 1:1 с чешкия Бохемианс (Прага). Това става само два дни, след като тимът на Станимир Стоилов завърши със същия резултат срещу полския Гурник (Забже). Титуляр за Левски започна привлеченият през тази седмица нидерландски защитник Келиан ван дер Каап. В стартовия състав имаше и двама тийнейджъри – вратарят Пламен Андреев и халфът Асен Митков.

Голът за Левски отбеляза Билал Бари в 13-ата минута, чехите изравниха веднага след почивката. С този мач завърши първата част от подготовката на Левски в Турция. "Сините“ ще останат в югоизточната ни съседка до началото на втория си лагер на 26 януари. Три дни по-късно е контролата със словенския Марибор.