Три дни след 1:1 с полския Висла (Краков), Лудогорец завърши наравно 3:3 в контрола с австрийския Волфсбергер, играна на турска земя. Резултата откри Австрийците поведоха с 2:0 след половин час игра, но Елвис Ману върна едно попадение в 45-ата минута. В 72-ата минута Волсбергер тоново поведе с два гола аванс, но Игор Пластун в 80-ата и Мавис Чибота в 83-ата минута изравниха. С две асистенции се отчете Кирил Десподов.

Сред 11-те на разградчани започнаха две от трите нови попълнения - Спас Делев и Жан Карначник. Футболист номер 1 на България за 2021 година Кирил Десподов отново влезе след почивката, както се случи и в първата контрола срещу Висла.

На 27 януари на Лудогорец предстои контрола с полския Висла (Плоцк). На 31 януари е проверката с Динамо (Киев), а в последния си мач по време на лагера в Турция шампионите срещат Динамо (Тбилиси) на 1 февруари.