Футбол: Отборът на Манчестър Сити победи Арсенал с 2:1 в мач от 21-ия кръг на английската Премиър лига.

Домакините от Лондон откриха резултата с гол на Букайо Сака в 31-та минута. През второто полувреме първо Риад Марез изравни в 57-та минута, а в 59-та минута домакините останаха с човек по-малко след втори жълт картон за Габриел. В добавеното време Родри отбеляза втори гол за шампионите и оформи крайния резултат.

След победата "гражданите“ водят уверено във временното класиране с 53 точки, следвани от Челси с 42 точки и мач по-малко. Трети е Ливърпул с 41 точки и два мача по-малко, а Арсенал е четвърти с 35 точки и мач по-малко.

От 17:00 часа играят Уотфорд и Тотнъм, а от 19:30 часа Кристал Палас и Уест Хем.