В първата среща за деня в зала "Триадица“ в София Хебър надви Енигма Фойерверк с 85:59. Първата част бе сравнително равностойна, а заради по-добрия си мерник от тройката и силното начало на Виктор Германов, след десет минути игра столичният тим водеше с 18:16. През втория период обаче отборът от Пазарджик взе инициативата и не само, че стигна до обрат, но и на почивката се откъсна с 44:26. Разликата в полза на Хебър продължи да расте и след паузата, като преди заключителната четвърт тя бе 29 точки. Баскетболистите на Георги Давидов спечелиха последната част, но без това с нещо да промени крайния изход на срещата.

Боян Тенев бе най-резултатен за победителите с 19 точки (5 тройки). По 14 вкараха Юлий Арабаджийски и Теодор Николков (17 борби), а с 11 точки е Кристиян Георгиев. Над всички за съперника бе Виктор Германов с 27 точки и 7 асистенции, Любомир Орешаров се отчете с 16 точки и 8 борби.