Победителят в редовния сезон Чавдар Троян също затвори серията си с 2-0, побеждавайки Чардафон и във втория мач, този път със 76:63. Двата тима си размениха по една четвърт през първото полувреме, като на почивката отборът на Антонио Станков имаше минимална преднина при 37:36.

След няколко обрата през третата част обаче, Чавдар взе инициативата и преди последните десет минути поведе с 60:51. Заключителния период започна с 10 поредни точки за баскетболистите на Лъчезар Диков, който нямаха проблем да задържат преднината си и да спечелят.

Камен Пенчев вкара 23 точки за успеха, а с дабъл-дабъл завършиха Леонид Бажанов (14 точки и 13 борби) и Радослав Кочев (13 точки и 12 борби). За Чардафон Антонио Станков отбеляза 23 точки и овладя 8 борби, а Андреан Деков се отчете с 12 точки.