Болоня изненада неприятно Интер с победа 2:1 у дома в отложен мач от 20-и кръг на Серия "А".

Домакините направиха обрат, след като първи получиха гол още в третата минута от Иван Перишич, но Марко Арнаутович в 28-ата и Никола Сансоне в 81-ата минута донесоха успеха на домакините. Огромна вина за това има резервният вратар на Интер Йонуц Раду, който застана под рамката на мястото на контузения Самир Ханданович. Румънецът обаче се провали и буквално подари победата на съперника, след ужасяваща грешка при втория гол на Болоня.

Тази загуба може да има огромно значение в битката за Скудетото, като "нерадзурите" пропуснаха чудесен шанс да оглавят класирането, а вместо това четири кръга преди края остават на 2 точки зад лидера Милан.