Отборът на Ювентус победи с 2:1 при гостуването си на Сасуоло в двубой от 34-ия кръг на Серия "А" и се утвърди в "Топ 4" на класирането. Торинци имаха да си връщат на Сасуоло за домакинската загуба с 1:2 през октомври. Единственият успех на Сасуоло у дома над Ювентус е от 2015 година.

Резултатът в полза на домакините откри Джакомо Распадори в 38-ата минута. Точно преди почивката Пауло Дибала изравни за Ювентус. Две минути преди края на редовното време Мойс Кийн донесе пълен обрат за "Старата госпожа". Така Ювентус събра 66 точки и се доближи само на 1 от третия Наполи. Дистанцията с петия в класирането Рома вече е осем точки.

Двубоят бе изключително важен за “бианконерите", които се борят за място в топ 4 и гарантирано участие в групите на Шампионската лига. В същото време Сасуоло заема място в средата на таблицата и няма големи амбиции.