Гери Турийска: Сезонът най-сетне започна

©
Тази вечер е представлението на Ники Станоев с DJ Mati.
В неделя пък съвместно с НАТФИЗ е организирано специално четене на "Пощенска кутия за приказки“. "Ще посрещнем студентите, новите лица, драматурзите, режисьорите и участниците в Кукления и Драматичния факултет на "Студентски приказки“. Те са си написали текстовете, те ще си ги четат. На 18 август пък ще направим четене по разказите на един от любимите автори – Никола Крумов, с Александра Раева и Петьо Петков-Шайбата. "Мръсни приказки“ ще направим още веднъж до края на сезона – на 26 август“, разказа Гери Турийска.
Ирина Флорин ще изнесе концерт на 19 август, а на 25 август публиката ще се срещне с Дими Стоянович и музиката на Деян Каменов. На 31 август пък ще бъде представен моно стендъп спектакъл на Кръстьо Лафазанов – "Комикадзе на кръстопът“.
В рамките на програмата ще бъдат прожектирани и филмите "Раят на Данте“ на 17-ти, "Игра на доверие“ на 20-ти и "Изкуството да падаш“ на 24 август.
В X Challenge Park в Царево е пространство за спорт за децата и младежите. Тук се провеждат и спортни лагери и състезания.
В края на месеца ще бъде проведен и Рибен фестивал в морския град, добави Гери Турийска.
Тази вечер на откритата морска сцена в Бургас концерт ще изнесе Орлин Павлов. Входът е свободен. Също днес в рамките на фестивала Burgas Summer Live с Franz Ferdinand, Nothing But Thieves и българската група Hayes & Y, превърнали се в една от най-успешните инди поп рок групи на родната сцена. Това ще се случи на пристанището в Бургас.
От 9 до 13 август се провежда Фестивал "С книга на плажа“ със срещи с автори и детска програма.
Програмата на летния театър в Бургас също е богата, разказа Гери Турийска. На 12 август ще бъде представено "Най-доброто от "Пощенска кутия за приказки“ с участието на Александър Сано, Прея, Цветелина Цекова, Рафи, Любен Дилов, Димитър Калбуров, Пламен Манасиев, Камен Алипиев-Кедъра и Гери Турийска. На 20 август ще бъде представен спектакълът "Аз и ти преди ние“ с Йоанна Темелкова и Владимир Михайлов. Турнето на Орлин Павлов ще завърши на 22 август на сцената на летния театър. На 30 август ще бъде представен концерт-спектакълът "Грамофонът“ на Виктор Калев.
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Даниел Митов: Увеличението на заплатите в МВР води до повишени оч...
22:05 / 13.05.2025
Премиерът и вицепремиерите ще дадат отчет за свършеното от управл...
20:14 / 13.05.2025
Рая Назарян: Само преди два месеца президентът заяви, че референд...
18:59 / 13.05.2025
Здравното министерство търси възможности за внос на ваксини срещу...
18:45 / 13.05.2025
Експерт: България е единствената входна точка в ЕС за руски тръбе...
18:38 / 13.05.2025
Атанас Атанасов: Кой натисна копчето на президента? Радев е заявя...
18:30 / 13.05.2025
Актуални теми
Анкета
Не (21624) | 40% | ![]() |
Да, но отложено и превъртам реклами и съдържание (19877) | 37% | ![]() |
Да, гледам по традиционен начин (12266) | 23% | ![]() |