Кариери

Кореспондент на Агенция и Радио "Фокус"

"ФОКУС" е първата частна информационна агенция, която е собственик на най-голямата едноименна българска радиоверига с 60 собствени радиостанции и 13 офиса в цялата страна. Във връзка с разширяването на нашия екип, търсим да назначим кореспондент за град Кърджали. Предлагаме работа в динамична среда в медия с доказан авторитет в отразяването на събитията от страната и света.

Отговорности на позицията:

  • Следене на новинарския поток
  • Отразяване на събития с различна тематика
  • Подготвяне на новини и репортажи, провеждане на интервюта по актуални теми

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование : Журналистика, Филология или друго подходящо за длъжността
  • Много добра езикова и писмена култура, правоговор, отлична дикция
  • Познания за актуалната обществено-политическа обстановка
  • Коректно и точно предаване на информация от събития
  • Умения за обобщаване на голям обем от информация
  • Умения за работа с компютър
  • Комуникативност
  • Опитът в електронна медия е предимство

Предлагаме:

  • Опит в най-бързата и утвърдена медия
  • Възможност за кариерно развитие
  • Трудов договор
  • Необходима техника

Необходими документи за кандидатстване:

  • Автобиография
  • Мотивационно писмо

Месторабота: Кърджали

Кандидатурите изпращайте на: jobs@focus-news.net

Принтирай    Оразмери текст   + -