Кариери

Специалист "Реклама"

"ФОКУС" е първата частна информационна агенция, която е собственик на най-голямата едноименна българска радиоверига.
Във връзка с разширяването на нашия търговски екип, търсим да назначим Специалист реклама в отдел "Продажби и реклама".

Изисквания към кандидатите:

  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Умение за ефективно общуване и водене на преговори;
  • Желание за развитие в областта на рекламата, продажбите и маркетинга;
  • Инициативност, лоялност, отговорност и организираност;
  • Умение за работа в екип;
  • Много добро познаване на съвременните възможности за маркетинг и реклама;
  • Висше образование в областта на ракламата или маркетинга;
  • Перфектно владеене на български език и правопис;
  • Отлична компютърна грамотност: MS Office пакет и ниво на напреднал потребител при ползването на Интернет за бизнес цели;
  • Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство.

Задължения:

  • Продажба на реклама в различните рекламни канали на медията: уеб сайт, фейсбук, радио;
  • Консултация на клиентите при разработване на рекламни кампании и стратегии;
  • Изготвяне на оферти, медиа планове и предложения;
  • Поддържане и развитие на отношенията с настоящи клиенти;
  • Активно търсене на нови клиенти;
  • Работа с рекламни агенции;
  • Работа с директни клиенти;
  • Изготвяне на презентации, оферти, договори, проследяване на рекламни договори и плащания на клиенти и др.
  • Прилагане на иновативни и креативни похвати за реклама, комуникация с медиите, организация на събития и оптимизиране на аудиториите;
  • Участие в разработка на маркетингови стратегии.

Ние предлагаме:

  • Интересна и динамична работа;
  • Работа в млад и амбициозен екип;
  • Постоянен трудов договор;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Възможност за професионално и финансово израстване;
  • Отлична работна атмосфера.

Необходими документи:

  • CV със снимка;
  • Мотивационно писмо

Кандидатурите изпращайте на: jobs@focus-news.net

Принтирай    Оразмери текст   + -